تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی کاربردی بانک تجارت - مطالب مرداد 1396
 
پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی کاربردی بانک تجارت
آدرس: ضلع شرقی میدان امام خمینی، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم، کد پستی: 1144913512 ، تلفن: 02133961907، کد مرکز 49029

قابل توجه دانشجویان گرامی

جهت دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات ترم تابستان

از تاریخ 1396/05/31 الی 1396/06/02 

به دانشگاه مراجعه نمایند


نوع مطلب : امتحانات، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بدین وسیله به اطلاع كلیه متقاضیان ثبت‌نام و شركت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال 1396 می‌رساند كه ثبت‌نام برای شركت در پذیرش دوره مذكور از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به آدرسwww.sanjesh.org از روز یكشنبه مورخ 96/5/29 آغاز و در روز یكشنبه مورخ 96/6/5 پایان می‌پذیرد؛ لذا كلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام، كه دارای شرایط عمومی و اختصاصی مشروح ذیل و همچنین ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام (كه از روز یكشنبه مورخ 96/5/29 همزمان با ثبت‌نام بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار می‌گیرد)، می‌توانند در پذیرش مذكور ثبت‌نام و شركت نمایند.

روش گزینش دانشجو

گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی، براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی‌ بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی و مصوبات مربوطصورت می‌گیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مطابق جدول شماره (3) مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام مرتبط با رشته‌های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش برای آن رشته قرار می‌گیرند. در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می‌یابد. لذا پیشنهاد می‌شود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع کاردانی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفاً در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد. بدیهی است برای هر یک از موارد فوق ارائه مستندات مربوط در زمان ثبت‌نام از سوی دانشجو به مرکز آموزشی ضروری است.

شرایط ثبت نام:

داوطلب شرکت در پذیرش، باید یکایک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:

1- مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور.

2-دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان و مطالعه آن.

3-مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان، برای خرید كارت اعتباری.

تبصره- با توجه به اینكه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می شود، داوطلبان لازم است با استفاده از کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان و پرداخت مبلغ 250.000 (دویست و پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام، نسبت به دریافت اطلاعات كارت اعتباری (شماره سریال 12 رقمی) اقدام نمایند.

4-آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام.

داوطلب باید پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش در این دوره و آشنایی با کلیه شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نماید. لازم به توضیح است که دفترچه راهنمای پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال 1396 و همچنین نحوه ورود به سایت برای ثبت‌نام و اقدامات لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی، در پایگاه اطلاع‌رسانی مذكور در زمان مقرر قرارداده شده است.

تبصره 1: دانشجویان سال آخر دوره كاردانی كه حداكثر تا تاریخ 31/6/96 موفق به اخذ مدرک كاردانی خواهند شد، مجاز به انتخاب کدرشته محل می‌باشند؛ اما چنانچه داوطلبی احتمال می‌دهد که تا پایان شهریورماه سال جاری (1396) موفق به اخذ مدرک كاردانی نمی‌شود، موکداً توصیه می‌شود ثبت نام ننماید؛ بنابراین چنانچه داوطلبی در یکی از کدرشته محل‌های انتخابی پذیرفته گردد، ولی تا پایان شهریورماه سال 1396 موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره كاردانی نشود، قبولی ایشان ملغی و اجازه ثبت‌نام نخواهند داشت.

تذكرات مهم:

1) مندرجات فرم تقاضانامه باید دقیق و صادقانه تكمیل شود.

2) مسئوولیت صحت كلیه مندرجات تكمیل شده فرم تقاضانامه به عهده داوطلب خواهد بود.

3) مندرجات فرم تقاضانامه قابل تغییر نیست؛ بنابراین، داوطلب باید در زمان تكمیل اطلاعات تقاضانامه، نهایت دقت را به‌كار گیرد.

4) در هر مرحله از پذیرش (ثبت‌نام، پذیرفته‌شدن، حین تحصیل در دانشگاه و ...) مشخص شود كه داوطلب حقایق را كتمان نموده و یا واجد شرایط و ضوابط مندرج در این دفترچه نیست، از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

5) داوطلب می بایست پس از پایان ثبت‌نام الكترونیكی (اینترنتی)، از كلیه صفحات، پرینت تهیه نموده و نزد خود نگه دارد.

دستورالعمل و نحوه تكمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی:

به داوطلبان توصیه می‌شود كه مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. ضمناً راهنمای جامع نحوه تكمیل فرم در برنامه‌نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای كسب اطلاع بیشتر می توانند به این راهنما مراجعه نمایند. همچنین داوطلبان لازم است كه در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارك داوطلب، در صورت پذیرفته شدن، قبولی وی «كان لم یكن» تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

نـكات و توصیه‌های‌ مـهم‌:

1) اگر از طریق كافی‌نت اقدام به ثبت‌نام می‌نمایید، تأكید می‌شود كه تمامی مراحل ورود اطلاعات ثبت‌نامی را شخصاً انجام دهید یا بر انجام امور مربوط، در كافی‌نت نظارت مستقیم داشته باشید.

3) با توجه به ورود اطلاعات ثبت‌نامی از سوی متصدیان كافی‌نت‌ها، متأسفانه اطلاعات معمولاً با اشتباهاتی در تقاضانامه درج می‌گردد. مسئوولیت هرگونه خطا در این مورد، متوجه شخص داوطلب است و سازمان سنجش آموزش كشور به هیچ وجه امكان اصلاح اشتباهات مذكور را نداشته و هیچگونه عذری در این زمینه پذیرفته نخواهد شد.

4) توصیه‌ می‌شود داوطلبان، پس از تكمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده 6 رقمی و كدپیگیری 16 رقمی، یك نسخه پرینت از تقاضانامه خود تهیه و آن را نگهداری نمایند.

5) هرگونه‌ تغییری‌ از طریق‌ نشریه پیك‌ سنجش (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، سایت سازمان سنجش و در صورت لزوم،‌ از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.

6) در صورت‌ لزوم‌، داوطلبان می‌توانند در ساعات اداری با شماره تلفن‌های: 42163-021 با روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ كنند یا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی (غیرحضوری) سازمان اقدام نمایند.

نوع مطلب : روابط عمومی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 28 مرداد 1396 :: نویسنده : سالار آجری

کلاس درس آشنایی با ساختار ها

استاد توکلی

امروز 1396/05/28 تشکیل نمی شود

و کلاس جبرانی آن روز سه شنبه 1396/05/31 برگزار می شود.

مرکز آموزش علمی کاربردی بانک تجارت

نوع مطلب : برنامه کلاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 19 مرداد 1396 :: نویسنده : سالار آجری
نوع مطلب : امور مالی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 18 مرداد 1396 :: نویسنده : سالار آجری

دانشجوی گرامی

آخرین مهلت پرداخت شهریه ترم تابستان 1396

 تا روز شنبه 1395/05/21 است.

عواقب عدم پرداخت صرفا متوجه خود دانشجو است.

با تشکر از همراهی شما


نوع مطلب : امور مالی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 10 مرداد 1396 :: نویسنده : سالار آجری

از متقاضیان محترم دعوت می شود به واحد پژوهش های مرکز مراجعه نمایند
نوع مطلب : پژوهش، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب : پژوهش، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 10 مرداد 1396 :: نویسنده : سالار آجری
بنابر مصوبه دولت روز شنبه 1396/05/14 
مرکز آموزش علمی کاربردی بانک تجارت 
تعطیل است

به گزارش ایسنا، روز شنبه همزمان با ۱۴ مردادماه مراسم تحلیف ریاست جمهوری برگزار می‌شود و در این شرایط هیات دولت اعلام کرد که برای ایجاد تسهیلات لازم در رفت و آمدهای هیات‌های خارجی و رفاه حال شهروندان تهرانی، کلیه دستگاه‌های دولتی و نهادهای عمومی تعطیل خواهند بود. البته اورژانس‌ها و نهادهای امدادی از این تعطیلی برخوردار نشدند.
نوع مطلب : ریاست، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط : خبرگزاری ایسنا،
یکشنبه 1 مرداد 1396 :: نویسنده : سالار آجری

قابل توجه دانشجویان گرامی

کلاس درس کارورزی یک ویژه کارشناسی و کارورزی دو ویژه کاردانی با استاد پورمتین امروز یکشنبه 1396/05/01 تشکیل نمی شود و جلسه جبرانی فردا دوشنبه 1396/05/02 ساعت 15 تشکیل می شود.


نوع مطلب : برنامه کلاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :